Jak & proč jsme dali dohromady DSRVD

05. 5. 2023

Víte co? Máme toho plné zuby,” řekli jsme si jednou.

Po více než 12 letech makání v digitálním marketingu, jsme se rozhodli, že už toho máme dost. Už jsme „velcí kluci a holky“ a chceme si to konečně dělat po svém. Zasloužíme si to! A tak vznikla naše banda – Deserved.

Představte si nás jako rockovou kapelu v digitálním světě. Jsme tým seniorních markeťáků s hromadou zkušeností, jak z agentur, tak přímo od klientů. Každý z nás má na svém instrumentu něco do sebe, a když to spojíme dohromady, hraje to prostě skvěle. Známe business z obou stran a teď chceme, aby se získané know-how projevilo v naší vlastní show. 

Základním stavebním kamenem agentury je fakt, že jsme malý seniorní tým – butiková agentura.

Plánem je, že budeme udržovat menší tým, abychom byli pro klienty vždy flexibilní a rychlí. Rozhodli jsme se, že nebudeme další korporátní moloch. Naše práce je založená na datech – kde chybí data, tam jsou naše zkušenosti a naše best practices. Jasně, tady si můžete říci, že to říká každý. My to ale fakt tak děláme.

A to vše s pevným závazkem: dodržíme slovo, cenu i termín.

Dlouho jsme naslouchali trhu a vycítili jsme, co obecně klienti potřebují.

A tak jsme přišli s vizí: nebýt jen další digitální agenturou, ale být pro vás parťákem, co vás v digitálu podrží a povede. Chceme nabídnout jen to, co opravdu potřebujete a co vás dokáže posunout v businessu dál, takže trávíme hromadu času zkoumáním vašich výrobků a služeb. Je pro nás důležité pochopit váš business. A často se i dostáváme do pozice, kdy vám otevřeme oči. Protože když jste ve svém podnikání dlouho, stává se, že les pro strom nevidíte.

Mluvíme otevřeně a lidsky, bez zbytečného korporátního žargonu. Nechceme dělat práci jen pro práci, ale chceme přinášet skutečnou hodnotu. Nenabízíme nic, co naši klienti nepotřebují.

Jsme připraveni na cestu, která je před námi. Těšíme se na to, až vám pomůžeme v online marketingovém světě.

Protože si to zasloužíte.

A my taky.