Náš agenturní tým pravidelně školí na Digicampu

14. 14. 2023

V Deserved věříme v sílu vzdělávání a neustálého učení se. Jsme přesvědčeni, že se jedná o klíčové faktory pro dosažení úspěchů v oblasti digitálního marketingu. A tak jsme se rozhodli sdílet naše znalosti a léty nabyté praktické zkušenosti s dalšími nadšenci a profesionály online marketingu. Spojili jsme proto síly s prestižní vzdělávací organizací Digicamp.cz, která je zaměřená na praktické kurzy právě z oblasti online marketingu.

Stali jsme se školiteli pro několik kurzů v rámci Digicampu. Tímto způsobem předáváme své vědomosti a dovednosti dalším generacím marketingových profesionálů. Naše školení jsou zaměřena na praktickou stránku online marketingu, což umožňuje studentům okamžitě uplatnit získané znalosti v praxi.

Chceš se stát online marketingovým guru i ty?

Kurzy mají omezenou kapacitu, takže neváhej a zarezervuj si své místo hned teď. Pokud uvedeš při registraci kód „DESERVED“, získáš od nás slevu 1 000 Kč na jakýkoliv Digicamp kurz. A to se vyplatí!

S kým se na kurzech můžeš potkat?

Náš Co-Funder Mára Mašek školí pro Digicamp kurz PPC reklamy pro pokročilé. A jak by taky ne, ve světě PPC reklamy není totiž žádným nováčkem. V oboru se pohybuje přes 12 let a mezi svými klienty má velké ryby s milionovými rozpočty. Kurzy vede prakticky, není pouze lektorem, který opakuje stejné fráze. Na kontě má několik historek z praxe a nebojí se podělit o BEST PRACTICES, které se mu za léta praxe osvědčili.

Client Services Director Giorgio Trantina vede již třetím rokem kurz Online marketing pro manažery. Znáte tu starou pravdu, že praxe činí mistra? Jeho cesta markeťáka přesně tuto pravdu potvrzuje. Skrze start-upy, korporáty i agentury si prošel všemi fázemi digitálního marketingu, takže se dá říci, že si vyzkoušel všechny strany barikády. Jeho posláním je pomáhat e-shopům i značkám získat digitální náskok tím, že jim dává dohromady funkční digistrategie pro jejich byznys. Tuto vášeň a misi plní už přes 10 let. Často se dostává do situací, kdy klientům musí vysvětlit co, jak a proč v digitálu funguje. A vysvětlí to velmi rád i vám. Ať jste teprve na začátku své cesty nebo máte za sebou již nějaké úspěchy, vždy najdete společnou řeč.